Sık Sorulan Sorular

Barmar

Öncelikle evinizde,iş yerinizde yada mobil olarak hiç zaman kaybetmeden,üyelik prosüdürü gerekmeden direkt olarak istediğiniz ürünü en hızlı şekilde alabilirsiniz.Satın almış olduğunuz ürün 2 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya verilir hiç bir zaman ve emek harcamadan kapınıza kadar satın almış olduğunuz ürün teslim edilir.Hergün artan ürün çeşitlerimizle değişen ihtiyaçlarınıza göre mutlaka bir ürün bulabilirsiniz.Hızlı ve kolay alışveriş yapar değerli zamanınız sizlere kalmış olur.

Fiyatlarımızın tamamına KDV dahildir, Siparişlerinizde Kargo ücreti Yurtiçi Kargo için 80,00 TL'sı, Sürat Kargo için 60,00 TL'sı (koli büyüklüğü ne olursa olsun)  alıcıya aittir.

İade

Kargo

Satın almış olduğunuz ürünler, Yurtiçi Kargo ile teslim edilir.

Kargo tüm paket ve kolilere Yurtiçi Kargo için 80,00 TL'sı, Sürat Kargo için 60,00 TL'sıdır.

Ödemesi yapılmış olan siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir, Kargo firmasının teslim süresi hiç bir şekilde barmar.com.tr sorumluluğu dahilinde değildir.

Sipariş

Günün herhangi bir saatinde sipariş verebilirsiniz. Yaptığınız siparişleriniz 2 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz herhangi bir sebepten dolayı stoklarımızda olmaması durumunda,ödemesi alınmış olsa bile sizinle irtibata geçilerek vermiş olacağınız banka hesabına ödemeniz iade edilerek siparişiniz iptal edilebilir.

Kargoya teslim edilene kadar siparişinizi ödemesini yapmış olsanız bile bizimle irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.Siparişiniz kargoya teslim edilmediyse yapmış olduğunuz ödeme anında banka hesabınıza iade edilir.Böyle bir durumda lütfen bizi arayınız.

Sitemiz üzerinden ürün satın almak çok kolay ve anlaşılır şekildedir.İhtiyacınız olan ürünleri sepete ekler ve ödeme seçeneğini seçtikten sonra gerekli olan adresi girmek yeterlidir.Siparişiniz 2 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya teslim edilir.